Day: January 24, 2023

Lazio – AC Milan | NDIQENI KETU.

January 24, 2023

Futboll – Arena vjen me një super mundësi për të gjithë të apasionuarit e futbollit , duke i transmetuar online të gjitha ndeshjet në Faqen Tone zyrtar të Futboll – Arena-së Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte dhe shiko ndeshjen ↓↓ LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN. LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN. LINKU KRYESOR – SHIKO […]

Read More

BOMBA E JANARIT: Renato Sanches transferohet në Serie A

January 24, 2023

Lajm bombastik, Renato Sanches transferohet te gjiganti italian. Mesfushori portugez, Renato Sanches, ishte mjaftë i përfolur gjatë verës së kaluar, pasiqë ishte i lidhur me një transferim te Milani. Sanches në fund vendosi që ti bashkohet PSG, por nuk e ka nisur aspak mirë aventurën në Parkun e Princave. Sanches ka luajtur vetëm 522′ minuta […]

Read More

Manchester City me ofertë të ‘çmendur’ për Leaon

January 24, 2023

Yllin 70 milionësh dhe 50 milionë euro: Rafael Leao transferohet te City. Oferta tunduese ka arritur, Rafael Leao largohet nga Milani. Rafael Leao është njeriu i momentit. Pas sezonit mbreslënës duke u kurorëzuar në fund me titullin kampion i Italisë, portugezi po vazhdon me paraqitjet e tij fantastike. Leao në sezonin aktual ka realizuar 9 […]

Read More

Griezmann- Manchester United, vjen lajmi i madh

January 24, 2023

Manchester United ka konsideruar transferimin e Griezmannit. Manchester United konsideroi një lëvizje të guximshme transferimi për yllin e Atletico Madridit, Antoine Griezmann verën e kaluar. United u lidh me një sërë objektivash sulmues përpara sezonit 2022/23 si pjesë e një rishikimi të skuadrës në Old Trafford nën drejtimin e Erik ten Hag. Raportimet nga Sky […]

Read More