Day: August 17, 2022

‘Çmendet’ Manchester United, kaq para ofron për Casemiron

August 17, 2022

Man Utd i ofron 60 milionë euro për Casemiron, kjo është përgjigja e Realit. Manchester United së fundmi e ka shtuar interesimin për mesfushorin e Real Madridit, Casemiro. “Djajtë e Kuq” e nisën zbehtë sezonin e ri dhe janë të vetëdijshëm se kanë nevojë për përforcime, edhe pse nuk kanë shumë kohë pasi deri në […]

Read More

Armando Broja është i pari që e provon, kontratë në stilin e Amerikës që vjen nga presidenti Todd Boehly

August 17, 2022

Todd Boehly po përpiqet të sjellë një frymë të re në Londër. Presidenti i ri i Chelsea-t kërkon të fusë në “Stamfrod Bridge” stilin amerikan të të bërit të kontratave. Synimi i bluve të Londrës nga tani e tutje do të jetë blindimi i lojtarëve të rinj me kontrata 7-vjeçare. Armando Broja do të jetë […]

Read More

Florian Marku ka një kërkesë për tifozët që ….

August 17, 2022

Florian Marku po vijon me intensitet stërvitjen për duelin e 25 gushtit në stadiumin kombëtar. Boksieri shqiptar do të ketë përballë një rival të fortë meksikan. Ai kërkon edhe ndihmën e publikut. Së fundmi ai shkruan në rrjetet sociale: “Jam gati! Edhe 8 ditë kanë ngelur për ndeshjen më të madhe të historisë të boksit […]

Read More