Showbiz

“Mos më provoko, nuk ka shanse që unë të…”. Këngëtarja i kthehet k.eq Arian Çanit: Turp të kesh…

November 16, 2020

Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj ka qenë e ftuar në “Zonë e lirë”, ku ka prezantuar këngën e saj të re, për të cilën Arjan Çani i tha se kënga e saj kishte nuanca serbisht. Si duket këngëtarja është kundër këndimit në gjuhën serbe dhe greke. Ajo ka thënë në emision se është raciste […]

Read More

Mihrije Braha tregon momentet e hidhura dhe të zeza: Naimit mjekët i thanë se ke sëmundje të ligë, dhe unë u….

November 13, 2020

Këngëtarja Mihrije Braha ka rrëfyer vështirësitë me të cilat është përballur në jetë. Këngëtarja tha në “ E Ardhmja Është Vajzë” se sukseset e arritura në jetë ia dedikon familjes, përkrahjes së bashkëshortit, ndërsa u shpreh se e konsideron veten si një grua me fat. “Fillimisht suksesin ia dedikoj dy prindërve të mi dhe motrave […]

Read More

Vendosi kamera për të parë a e tradhtonte e dashura, djali pendohet rëndë kur sheh filmimet

November 13, 2020

Vendosi kamera për të parë a e tradhtonte e dashura, djali pendohet rëndë kur sheh filmimet. Një djalë vendosi të provonte besnikërinë e të dashurës së tij duke ia punuar me një kamera të fshehtë. Ai kërkoi ndihmën e një kompanie private që realizonte kamera të fshehta dhe falë kësaj mënyre zbuloi se e dashura […]

Read More

Ditë Zie: Adelina Tahiri e ‘Humb’ burrin milioner, e kap mat me kolegen e saj

November 13, 2020

Ditë Zie: Adelina Tahiri e ‘Humb’ burrin milioner, e kap mat me kolegen e saj. Adelina Tahiri do të ”çmendet” kur ta kupton se me cilën kolege të saj e ka ‘tradhëtuar’ burri i vet. Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë e njohur qysh në daljen e parë […]

Read More

Sipas Arbana Osmanit, ky është ushqimi më i mirë në botë (FOTO)

May 10, 2020

Arbana Osmani ka zbuluar me anë të postimeve të ndryshme se shumicën e kohës e ka kaluar në kuzhinë, nga ku ka publikuar disa nga recetat më të shijshme. Së fundmi me anë të një postimi në ‘Instastory’, ku shfaqet në natyrë, moderatorja ka treguar se ka zgjedhur të gatuajë ushqime tradicionale shqiptare të pjekura […]

Read More

“O zot u thy n’mes”, Bes Kallaku rrëshket mbi barin e lagur në orborrin e shtëpisë, Xhensila si Shakohoxha me komente…(VIDEO)

May 9, 2020

Në postimin që ka bërë aktori shihet që e ka nisur mëngjesin nga kopshti i shtëpisë me plot gjelbërim duke vrapuar për të rrëshkitur në ujë. TIRANË– Të izoluar prej dy muajsh, edh vipat në Shqipëri kanë ndarë momentet e tyre të kohës që kalojnë në karantinë. Por aktori i humorit, Bes Kallaku përmes postimeve […]

Read More

Karantina perfekte e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut duke shijuar diellin buzë detit (Video)

May 8, 2020

Aktori shumë i dashur për publikun Bes Kallaku së bashku me bashkëshorten e tij Xhensilën kanë qënë shumë aktiv në rrjete sociale në këto kohë karantine. Së fundmi dyshja janë karantinuar në vilën e tyre në Gjirin e Lalzit dhe po shijojnë xhirot pranë bregdetit së bashku me vogëlushen e tyre Ajkën dhe po i […]

Read More

Arbana Osmani shtatzënë, i jep lajmin e madh Eduart Grishajt për ditëlindjen e tyre: Do bëhesh baba (Foto)

May 7, 2020

Dy të dashuruarit, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj që kanë bërë kaq zhurmë në media, festojnë ditëlindjen të dy në të njëjtën ditë, 7 maj. Por këtë ditëlindje ata kanë një arsye akoma më të madhe për të gëzuar. Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të bëhen prindër. Lajmin e bën me dije vetë moderatorja e […]

Read More

“Hajde hajde, nami këtej”, Marina Vjollca nxjerr pamjet in time me Getoarin në ujë, Luana s’i le pas komentet

May 6, 2020

Moderatorja Marina Vjollca vazhdon të prezantojë programin e së shtunës në Tv Klan ‘Klanifornia’, duke sjellë çdo javë foto nga look-u i saj. Por, kësaj radhe ka vendosur të postojë një foto me bashkëshortin e saj. Me nostalgji nga pushimet e verës së kaluar, Marina Vjollca ka postuar një foto pranë Getoar Selimit, teksa shfaqen […]

Read More

“Fitoj bukën e bukës nga lekët e dasmave”, plas më keq gallata mes këngëtarëve shqiptarë: Po paratë që ke marrë kapar ku i ke çuar…

May 5, 2020

Pak ditë më parë debati i Leonora Jakupit dhe Labinot Tahirit bëri bujë në media. Këngëtari paralajmëroi protestë nëse dasmat do të anuloheshin nga Koronavirusi sepse janë burim të ardhurash për shumë këngëtarë, ndërsa Leonora u shpreh se i rëndësishëm është shëndeti i qytetarëve. Replika e saj nuk u prit aspak mirë nga Tahiri i […]

Read More