Iran – USA | NDIQENI KETU.

Futboll – Arena vjen me një super mundësi për të gjithë të apasionuarit e futbollit , duke i transmetuar online të gjitha ndeshjet e Kampionatit Botëror, në Faqen Tone zyrtar të Futboll – Arena-së
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte dhe shiko ndeshjen ↓↓
LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN.

LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN.
LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN.

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke (shty,pur) mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me posht. Faleminderit per mirkuptimin
LINK 1 – SHIKO KETU NDESHJEN.

LINK 2 – SHIKO KETU NDESHJEN.
LINK 3 – SHIKO KETU NDESHJEN.

Gjatë muajit të Kampionatit, përveç emocioneve të forta nga ndeshjet që do zhvillohen, e përveç që do jetë kampionati i fundit për Lionel Messin, e veçantë është se shikuesit e Fudball – Arena-së do të mund të shikojnë ndeshjet kudo që ndodhen, online në kanalin e Fudball – Arena-së

Kampionati Botëror fillon këtë të diel duke filluar nga ora 17:00, me ndeshjen në mes Katarit dhe Ekuadorit. Transmetimi i ndeshjeve do jetë Cdo dite