Lamtumirë Mallorca dhe Lazio, Muriqi po transferohet aty ku askush nuk e priti

Lamtumirë Mallorca dhe Lazio, Muriqi po transferohet aty ku askush nuk e priti Galatasaray kërkon të përforcojë skuadrën, dhe sot pritet të firmosë me trajnerin e ri, Okan Buruk. Palët kanë rënë në dakortësi për një kontratë 2-vjeccare mes tyre. Me ardhjen e trajnerit të ri, pritet që transferimi i parë i tij në krye … Continue reading Lamtumirë Mallorca dhe Lazio, Muriqi po transferohet aty ku askush nuk e priti